VALİLİKTEN VURULAN ŞAHIS HAKKINDA AÇIKLAMA!
Yukarı

VALİLİKTEN VURULAN ŞAHIS HAKKINDA AÇIKLAMA!

Geçtiğimiz günlerde Batman'da düzenlenen operasyonda vurulan Suat Şahin adlı şahıs ile ilgili Batman Valiliğinden açıklama geldi.

VALİLİKTEN VURULAN ŞAHIS HAKKINDA AÇIKLAMA!
Bu içerik 1105 kez okundu.

Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, operasyonda kolluk kuvvetlerine saldırtılan köpeği korkutmak amacıyla sıkılan tabancanın yerden seken mermisi sonucu Suat Şahin isimli şahsın yaralandığı bildirildi.

Açıklamada, Seyitler Mahallesi’nde bir ikamette uyuşturucu madde imal edildiği ve satıldığı yönünde alınan duyumlar üzerine 28 Eylül günü İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce operasyon icra edildiği belirtildi.

Operasyon esnasında şüpheli İ.G’ye ait evin giriş kısmında bekleyen Suat Şahin isimli şahsın, sahibi olduğu Pitbull cinsi köpeği kolluk personelinin üzerine saldırttığı ve kaçmaya başladığının ifade edildiği açıklamada şunlar kaydedildi:

“Bu esnada personelimiz, köpeği korkutmak maksadıyla zati tabancası ile bir el ateş etmiş, yerden seken merminin Suat Şahin isimli şahsın kalça bölgesine denk gelmesi sonucu şahıs yaralanmıştır. Adı geçen şahıs ilimizdeki özel bir hastanede tedavi altına alınmış olup, hayati tehlikesi yoktur.”

Operasyonun icra edildiği evde ve Suat Şahin'in üzerinde çok miktarda hint keneviri, kubar esrar, metamfetamin uyuşturucu, uyuşturucu madde kullanımında kullanılan cam fanus ve kesici alet ele geçirildiği belirtilen açıklamada, olayla ilgili olarak adli ve idari tahkikatın çok yönlü olarak yürütüldüğü bildirildi.

 

Etiketler: Suat Şahin Batman valiliği Batman Valiliğinden açıklama VURULAN ŞAHIS HAKKINDA AÇIKLAMA
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.