Yeşilay ödülleri sahiplerini buldu ‘Çocuklarımız telefon ve bilgisayarlara yapışmış vaziyetteler’
Yukarı

Yeşilay ödülleri sahiplerini buldu ‘Çocuklarımız telefon ve bilgisayarlara yapışmış vaziyetteler’

Milli Eğitim Bakanlığı ile Yeşilay tarafından yurt genelinde düzenlenen “Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek” yetenek yarışmasının ilk, orta ve lise kategorilerinde ilimizde dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Hulusi Şahin’in katıldığı törenle verildi

Yeşilay ödülleri sahiplerini buldu  ‘Çocuklarımız telefon ve bilgisayarlara yapışmış vaziyetteler’
Bu içerik 473 kez okundu.

Törende kısa bir konuşma yapan Vali Şahin, programı düzenleyen Milli Eğitim Bakanlığı ve Yeşilay yetkililerine teşekkür ederek, “Çocuklarımızın bilinçlenmesine yönelik her türlü faaliyet çok önemlidir. Bu programlara katılan çocuklarımız hazırlamış oldukları afiş, resim, karikatür, kompozisyon ve şiirlerle aslında hem kendileri hem de çevrelerini eğitmiş oluyorlar. Önümüzdeki dönemde daha da artacak olan bir tehlikeyle; bağımlılıkla karşı karşıyayız. Bir de çocuklarımız hayal etmediğimiz; internet bağımlılığı, bilgisayar oyunu bağımlılığı gibi çeşitli bağımlılıklarla karşı karşıyalar. Çocuklarımız telefonlara, tabletlere, bilgisayarlara yapışmış vaziyetteler. Bu durum onların sağlıklı büyümelerini de önlüyor” Konuşmaların ardından; şiir, kompozisyon ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri veren Vali Hulusi Şahin, kendilerine başarılar diledi.


Etiketler: Yeşilay ödülleri sahiplerini buldu ‘Çocuklarımız telefon ve bilgisayarlara yapışmış vaziyetteler’
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.