BAŞARILI AKADEMİSYEN BALBAY BATMAN’I GURURLANDIRDI
Yukarı

BAŞARILI AKADEMİSYEN BALBAY BATMAN’I GURURLANDIRDI

Ankara Üniversitesi Anabilim dalında görev yapan başarılı ve yardımsever Uzm. Bio. Furkan Balbay yaptığı işler ile adından söz ettiriyor.

BAŞARILI AKADEMİSYEN BALBAY BATMAN’I GURURLANDIRDI
Bu içerik 3857 kez okundu.

Ankara Üniversitesi Tıbbi Biyolji anabilim dalında görev yapan Batmanlı Uzm. Bio. Furkan Balbay, özellikle eğitim ve akademik başarıları ile adını duyurdu.

Eğitimini, Ankara Üniversitesi Biyoloji Bölümü, Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü, Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Yüksek Lisans, Ankara Üniversitesi Adli Tıp Adli Toksikoloji ‘inde doktorasını tamamlayan Dr. Balbay,  Lina Eğitim Kurumları sahibi olarak Ankara’da görevini sürdürüyor. 

‘‘HEMŞERİLERİME YARDIMI BİR GÖREV BİLİYORUM ‘‘

Doğduğu ve büyüdüğü topraklardan asla uzak kalmayan Balbay .’’Batman’da yaşanları an ve an takip ediyorum .Sağlık alanında yardıma muhtaç insanlara elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum..Bir hekim olarak  Bu insanlara sahip çıkarsak,devletimizin var olduğunu hissettirirsek bu insanlar da yarın devletimize gözlerini kırpmadan sahip çıkarlar’’.dedi.

“ANKARA’DA BATMANLILARI TEMSİL EDİYORUZ ”

Batman’dan Ankara’ya gelen vatandaşlara her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını kaydeden yardımsever ve başarılı Dr. Balbay, “Ankara’da Batmanlıları temsil ediyoruz. Batman’dan Ankara’ya tedaviye gelen hemşehrilerimiz bize ulaştıkları takdirde her türlü yardımı yapmaya hazırız.” dedi. En büyük hayalinin Batman’ın eğitim sağlık ve ticari olarak gelişerek Güneydoğu’nun bir incisi olması olduğunu ifade eden Furkan Balbay, Batmanlı vatandaşlara ;  ‘‘Ankara’dan sonsuz selamlar, bir gün hasretimiz dinecek yollarımız kesişecek” ifadesini kullandı. (Elif Gültekin)

 

Etiketler: Ankara Üniversitesi Furkan Balbay yardımsever başarılı Ankara Üniversitesi Tıbbi Biyolji anabilim dalı Batmanlı Uzm. Bio. Furkan Balbay
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.