BATMANLI MOBİLYACILAR İNEGÖL FUARINA ÇIKARMA YAPTI
Yukarı

BATMANLI MOBİLYACILAR İNEGÖL FUARINA ÇIKARMA YAPTI

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yapılan Mobilyacılar Fuarına Batmanlı Mobilyacılar, adeta çıkarma yaptı.

BATMANLI MOBİLYACILAR İNEGÖL FUARINA ÇIKARMA YAPTI
Bu içerik 85 kez okundu.

Batman Mobilyacılar ve Dayanıklı Tüketim Malları Derneği Başkanı ve BATSO Meclis Üyesi Ekrem Aksoy ile beraberindekiler, 05-10 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılan fuarda, ürün araştırması yapacaklar.

Fuar ile ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Aksoy; “İnegöl’de 5 gün sürecek MODEF Mobilya Fuarında bizde yerimizi aldık. Burada sergilenen ürünlerdeki fiyat artışı ciddi anlamda göze çarpıyor. Halkımızın alım gücünü göz önünde bulundurarak fiyatların düşürülmesi talebimizi ilettik. Her ne kadar ham madde fiyatları yükselse bile makul fiyatlar üzerinden satış yapılmasını bekliyoruz. Türkiye’nin her yerinden mobilyacılarla aynı fikri paylaştık. İlgili fabrikalarda, bunu değerlendirip halkın alım gücünü düşüneceklerini belirttiler. Fiyat artışları böyle devam ederse, halkımız mobilyadan vazgeçmeye başlayacak. Buda mobilya sektöründe ciddi anlamda zarar anlamına gelmektedir. Amacımız her kesimin buradan kazançlı çıkmasıdır” diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.