GELECEK PARTİSİ’NDEN HÜDA PAR’A ZİYARET
Yukarı

GELECEK PARTİSİ’NDEN HÜDA PAR’A ZİYARET

Gelecek Partisi Batman Merkez İlçe Başkanı Ömer Er ve yönetim kurulu üyeleri, HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

GELECEK PARTİSİ’NDEN HÜDA PAR’A ZİYARET
Bu içerik 402 kez okundu.

Er ve yönetim kurulu üyelerini, HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz ve teşkilat üyeleri karşıladı.

HÜDA PAR’a iade-i ziyaret ve yeni teşkilat yerlerinden dolayı hayırlı olsun temennisinde bulunduklarını belirten Er, başkan Durmaz’a ve yönetimine misafirperverliklerinden, hoş ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür etti.  Memleket meselelerinin değerlendirildiği ziyarette konuşan HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz da, Gelecek Partisi’nin kendilerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı başkan Er ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.  Yerel sorunlar başta olmak üzere güncel meselelerle ilgili konuştuklarını dile getiren Durmaz, Batman’ın sorunlarının tespiti ve çözümü için parti olarak üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek temennileriyle son buldu.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.