BATMAN ATLETİZMİ IŞILDAMAYA DEVAM EDİYOR
Yukarı

BATMAN ATLETİZMİ IŞILDAMAYA DEVAM EDİYOR

Antalya’da yapılan 20. Balkan yürüyüş şampiyonasında piste çıkan 3 Batmanlı ve Petrolspor kulübü sporcusu madalya almaları büyük sevinçle karşılandı.

BATMAN ATLETİZMİ IŞILDAMAYA DEVAM EDİYOR
Bu içerik 268 kez okundu.

U-20 Erkekler kategorisinde yarışan Mazlum Demir 10 km'lik yarış sonunda Balkan ikincisi olurken, U-20 Kadınlar kategorisinde yarışan Şükran Ayaz Balkan üçüncüsü oldu. Günün son yarışında ise U-18 kategorisinde yarışan Hayrettin Yıldız ise Balkan şampiyonu olarak ülkemize, ilimize ve kulübümüze 3 madalya kazandırdılar.  Alınan başarının tesadüf olmadığını belirten Atletizm İl Temsilcisi Ufuk Başkut; “Başarının elde edilmesinde büyük emekleri olan ve bizlere her türlü imkanı sağlayan TPAO Genel Müdürümüz Sayın; Melih Han Bilgin'e, TPAO Batman Bölge Müdürümüz Sayın; Mustafa Demir'e, Petrolspor yönetim kurulumuza, sporcularımıza kamp imkanı sağlayan Atletizm Federasyonu Başkanımız Sayın; Fatih Çintimar ve yönetim kuruluna, Yürüyüş Koordinatörümüz Sayın; Mustafa Akyavaş'a, Gençlik ve spor İl Müdürümüz Mehmet Şafi Özperk’e, Spor Şube Müdürümüz Sayın; Burak Eren'e, Petrol Spor Baş Antrenörü Ümit Kemal Pişkin’e ve 45 gündür sporcularla milli takım kampında ilgilenen antrenörümüz Sayın; Sadullah Ergün'e ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Batman Atletizm camiası olarak bundan sonraki amacımız Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya kazanmaktır.” diye konuştu. 

Etiketler: Batman Petrolspor kulübü 20. Balkan yürüyüş şampiyonası U-20 Erkekler kategorisi BATMAN ATLETİZMİ IŞILDAMAYA DEVAM EDİYOR
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.