TEMİZ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Yukarı

TEMİZ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

Hayrat İnsani Yardım Batman Şube Başkanı Abdullah Temiz ve Gençlik kolları Başkanı Murat Kılıç ile birlikte Tarafsız Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cebrail Uyanık’ı makamında ziyaret ettiler.

TEMİZ’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
Bu içerik 991 kez okundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Temiz; ‘’Batman Hayrat İnsani Yardım,  Seyitler Mahallesin de bulunan birinci derecede yardıma muhtaç olan vatandaşlara her hafta kıyafet, oyuncak ve gıda kolisi yardımında bulunuyoruz. Aciliyet arz eden durumlarda yardıma muhtaç aileler bize ulaşabilir. Batman Hayrat İnsani Yardım olarak mazlumun dini, ırkı, ve mezhebi sorulmaksızın yardımlarımız devam edilecektir.  Batman Hayrat İnsani Yardım olarak yetim ve yoksullara yardımlarımızın devamı için giyim mağazaların ve tekstillerin de elbise desteklerini bekleriz’’ dedi. (Elif Gültekin)

Etiketler: Hayrat İnsani Yardım Batman Şube Başkanı Abdullah Temiz Gençlik kolları Başkanı Murat Kılıç Tarafsız Haber Gazetesi Batman Hayrat İnsani Yardım Cebrail Uyanık ziyaret
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.