“Dönüştür, kullan hayata bağlan"
Yukarı

“Dönüştür, kullan hayata bağlan"

Batman’ın Kozluk İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik "Dönüştür, kullan hayata bağlan" sloganıyla tasarım yarışması düzenleniyor.

“Dönüştür, kullan hayata bağlan
Bu içerik 505 kez okundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, “Kozluk İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Dönüştür, kullan hayata bağlan’ sloganıyla ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik geri dönüştürülebilir atıklardan kullanılabilir malzeme tasarım yarışması düzenlenecektir. Tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizi her atık malzemenin çöp olmadığını, bunları dönüştürerek hayatımızda kullanabileceğimizi göstermek için yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.” dedi. Yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilerin tasarımlarının ödüllendirileceği ifade edildi.

Etiketler: Batman Kozluk İlçe Kaymakamlığı Dönüştür kullan hayata bağlan
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.