HEDEF, ‘O BİR GENCE ULAŞINCAYA DEK’
Yukarı

HEDEF, ‘O BİR GENCE ULAŞINCAYA DEK’

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, Petrolkent Gençlik Merkezi, ‘O Bir Gence Ulaşıncaya Dek’ projesi kapsamında köy okullarını ziyaret etmeye devam ediyor.

HEDEF, ‘O BİR GENCE ULAŞINCAYA DEK’
Bu içerik 472 kez okundu.

Petrolkent Gençlik Merkezi Sason ilçesine bağlı Kale Yolu öğrencilerini ziyaret ederek, pasta kesip, ihtiyaç sahiplerine ayakkabı dağıttıktan sonra gün boyu çeşitli oyunlarla öğrencileri eğlendirdiler. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, gençlik liderleri ve gönüllü gençlerle farklı projelere imza atmaya devam ettiklerini söyledi. Rüzgâr; “Petrolkent Gençlik Merkezimiz Sason’un Kale yolu öğrencilerini ziyaret etti. ‘Merkezim her yerde’ ve ‘O bir Gence Ulaşıncaya Dek’ projeleri kapsamında en ücra köşelere gençlik merkezini taşıdık. Sadece okulla sınırlı kalmayıp, köy halkıyla da birlikte Spor egzersizleri, geleneksel Türk okçuluğu eğitimi, matrak oyunu, akıl zekâ oyunları, kitap okuma halkası, kuş yemliği yapımı, müzik konseri ve eğitsel oyunlar gibi faaliyetler yaptık. Gençler elemezse, biz onlara gideceğiz. Emeği geçenlere teşekkür ederim.” diye konuştu.

Etiketler: Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Petrolkent Gençlik Merkezi O Bir Gence Ulaşıncaya Dek proje Kale Yolu öğrencileri
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.