GENÇ ASKON’DAN VALİ’YE ZİYARET
Yukarı

GENÇ ASKON’DAN VALİ’YE ZİYARET

Genç ASKON Batman Şube Başkanı Serkan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Vali ve Belediye Başkanvekili Hulusi Şahin’i ziyaret etti.

GENÇ ASKON’DAN VALİ’YE ZİYARET
Bu içerik 229 kez okundu.

Genç ASKON Başkanı Serkan Şahin, Vali Şahin'e dernek hakkında bilgi verdi. Başkan Şahin, İlimizde ki genç nüfusun işsizlik ile ilgili sorunlarını ele alırken bir yandan da gençler için çalışmalarını projelerini anlattı. Öte yandan Sosyal Sorumluluk projesini hayata geçirmek için start ışığını verdiklerini belirten Serkan Şahin, bunlardan bir tanesinin de köy okullarında ki çocuklar için hedefledikleri kütüphaneyi hayata geçirmek olduğunu söyledi. Vali Hulusi Şahin ise, genç bir nüfusa sahip bir ili olduklarını belirterek, Batman’ın gelişimi için çalıştıklarını söyledi. Görüşme sonrasında Vali Hulusi Şahin’e plaket takdimi yapıldı. Vali Hulusi Şahin konuşmalarının sonunda Batman Genç ASKON Başkanı Serkan Şahin’e ve Yönetimine başarılar diledi.

Etiketler: Genç ASKON Şube Başkanı Serkan Şahin Vali ve Belediye Başkanvekili Hulusi Şahin ziyaret
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.