ASLAN’DAN BATMAN’A VEDA
Yukarı

ASLAN’DAN BATMAN’A VEDA

Batman’da turizm alanında yaptığı çalışmalar ve sürdürdüğü başarılı Genel Müdürlük görevi ile tanınan Hüseyin Aslan 7 yıl çalışıp marka haline getirdiği Real Konak Hotel’ den 12 02 2021 itibari ile ayrıldı.

ASLAN’DAN BATMAN’A VEDA
Bu içerik 996 kez okundu.

Başka bir otelle anlaşan Hüseyin Aslan görevine başka bir şehirde devam edecek.

Hüseyin Aslan konuşmasında “ Bu geçen zaman zarfında ilk günden son güne kadar desteklerini esirgemeyen ve her anlamda yanımda olan; Yerel ve ulusal değerli basın mensubu dostlarıma teşekkürü borç bilirim. Ayrıca; TUROB (Türkiye Otelciler Birliği)’ne, bana uluslararası SKAL Federasyonuna, POYD (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği), OTSAD (Ortadoğu Turizm Ve Seyahat Acenteleri Derneği),TUROYD (Turizm Otel Yöneticileri Derneği), ALL ANATOLIA Yönetim Kurulu’na, INTHA (Uluslararası Otelciler Derneği), TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği), Turizm Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hasan Arslan’a, tüm turizm medyasına  ve turizm camiasındaki tüm dostlarıma Teşekkür ederim. Çalıştığım işletmede de bana destek olan ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Batman’ın yaptığımız çalışmalardan dolayı benim için her zaman yeri ayrı kalacaktır.” Dedi.

Etiketler: Batman Real Konak Hotel Genel Müdürlük görevi Hüseyin Aslan Batman'a veda
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.