Polis olmak için hazırlanıyorlar
Yukarı

Polis olmak için hazırlanıyorlar

Kozluk Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor salonunda 40 sporcu, polis olabilmek çin POMEM kurslarına katılım sağmaya başladı.

 Polis olmak için hazırlanıyorlar
Bu içerik 277 kez okundu.

Pandemi kurallarına göre POMEM hazırlık çalışmalarının tüm hızlıyla devam ettiğini belirten Kozluk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdülbasir Alağaş, Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyduklarını söyledi. İlçe Müdürü Alağaş; “POMEM çalışmalarımız antrenölerimiz eşlinde gruplar halinde devam ediyor. Sporcularımız tecrübeli antrenörler eşliğinde hazırlanıyorlar. İlk etapta 40 kişi katılım sağladı. Bu sayının kısa zamanda artmasını bekliyoruz. Bize her zaman desteklerini esirgemeyen Kozluk Kaymamamız Sayın Eyüp Güngör’e, İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’e, antrenörlerimize ve emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi. 

Etiketler: Polis olmak için hazırlanıyorlar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kozluk 40 sporcu polis olabilmek çin POMEM kursları Batman
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.