BELEDİYEDEN YENİ BİR HİZMET
Yukarı

BELEDİYEDEN YENİ BİR HİZMET

Vali Hulusi Şahin’in talimatıyla çocuk sahibi Belediye personelinin mesai saatleri içerisinde çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri bir kreş için kolları sıvayan belediye, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Kreş Birimi kurdu.

BELEDİYEDEN YENİ BİR HİZMET
Bu içerik 311 kez okundu.
Advert

Kreşte, Belediye birimleri ve bağlı iştirakleri şirket personelinin çocuklarına mesai saatleri içindeki bakımları için hizmet sunulacak. Kültür Mahallesi’nde bulunan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü hizmet binasında kurulan kreşte ilk etapta 12-64 ay aralığındaki çocuklar için 08.00-17.00 saatleri arasında fiziksel aktiviteler, oyun salonları, sabah kahvaltısı-öğle yemeği, drama eğitimi, uyku odası ve oyun hizmetleri verilecek. Çocuk sayısına göre odaların artırılabileceğini belirten Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Aslı Tan Konaç, çocuklara müdürlük bünyesinde çocuk gelişimcisi, psikolog, rehber öğretmen ve sosyolog gözetiminde eğitimler verileceğini belirtti.

Etiketler: BELEDİYEDEN YENİ BİR HİZMET vali hulusi şahin çocuk kreş
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.