ÇORBA İKRAMI GENÇLERİ MUTLU ETTİ
Yukarı

ÇORBA İKRAMI GENÇLERİ MUTLU ETTİ

Batman Valisi ve Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin’in desteğiyle ve Kızılay Batman Şubesinin aracılığıyla, Gençlik Merkezinde eğitim gören gençlere çorba ikramı yapılmaya başlandı.

ÇORBA İKRAMI GENÇLERİ MUTLU ETTİ
Bu içerik 306 kez okundu.
Advert

GÜNDE 400 GENCE ÇORBA

Batman Gençlik merkezi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren 3 Gençlik merkezinde günde ortalama 400 gence çorba ikramında bulunulduğunu belirten Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, emeği ve katkısı olanlara teşekkür etti. Rüzgâr yaptığı açıklamada; “Batman Valimiz ve Belediye Başkan vekilimiz Sayın Hulusi Şahin’in desteğiyle ve Kızılay Batman Şubesinin aracılığıyla Gençlik merkezlerimize gelen gençlerimize çorba ikramı başladı. Ders çalışmaya gelen öğrencilerimiz başta olmak üzere sportif, kültürel, sanatsal, mesleki ve diğer kurslarımıza gelenlere güzel bir ikram oluyor. Çorba’nın yanı sıra çay ve kahve ikramında da bulunuyoruz. Pandemi sürecinin bitmesiyle gençlik merkezlerimiz tam kapasite ile çalışmaya başlayacaktır.” dedi.

Etiketler: ÇORBA İKRAMI GENÇLERİ MUTLU ETTİ batman vali hulusi şahin
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.