Öztürk’ten esnafa ziyaret
Yukarı

Öztürk’ten esnafa ziyaret

Hasankeyf Kaymakam Şenol Öztürk, esnaf ziyaretleri kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Öztürk’ten esnafa ziyaret
Bu içerik 356 kez okundu.

İlçede ticarethane merkezinde bulunan bazı esnafları ziyaret eden Kaymakam Öztürk, esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar diledi.

Esnaflarla kısa süreli, sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Öztürk, onların iş ve işyerleri hakkında bilgiler alıp, talep ve sorunlarını dinledi, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. İlçede yürürlüğe giren ve girecek olan projeler ve çalışmalar hakkında esnaflara bilgi veren Kaymakam Öztürk, “Kovid-19 süreciyle zorluklar yaşadık ancak kontrollü dönemle birlikte sosyal ve ticari hayat az da olsa canlandı. Zor zamanlar geçiriyoruz ama bu zor zamanlar elbet bitecek. Hep birlikte mücadele ederek bunun üstesinden geleceğimize inancım tamdır. Salgınla mücadele kapsamında her türlü tedbiri en üst seviyede alarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızdan tedbiri elden bırakmamalarını ve kurallara uymalarını rica ediyorum. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. İşyerlerinizde yerli yabancı ayırımı yapmaksızın, hakkaniyetli davranarak, müşteri memnuniyetini öne almanız hâlinde, İlçemizin tanıtımına, imajına ve huzuruna büyük bir katkı sağlayacaksınız. İlçe vatandaşlarımızın, başta esnaflarımız dahil olmak üzere, herhangi bir sıkıntı ve sorunlarının olması durumunda elimizden gelen her türlü yardımı yapacağız. Devletimizin kapısının her daim vatandaşımıza açık olduğunun bilinmesini istiyorum” dedi. İşyerlerinde Kaymakam Öztürk’ ü ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf, bu gibi ziyaretlerin kendilerine moral ve güç verdiğini ifade ederek, Kaymakam Şenol Öztürk’ e teşekkür ettiler.

Etiketler: Öztürk’ten esnafa ziyaret hasankeyf kaymakam Şenol Öztürk
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.