PARTİLERDEN SALDIRIYA KINAMA
Yukarı

PARTİLERDEN SALDIRIYA KINAMA

Evinin önünde 5 kişinin saldırısına uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ için siyasi partileri ortak tepki gösterdi.

PARTİLERDEN SALDIRIYA KINAMA
Bu içerik 330 kez okundu.

Batman’da il başkanlığının bulunduğu 10 siyasi parti temsilcileri ortak açıklamada düzenleyerek şiddete karşı tepki gösterdi. Ortak açıklamayı okuyan Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, “Kaba kuvveti siyasete yön vermenin yeni bir yolu olarak görenler, genel itibariyle siyasetin kaynağının hukuk, demokrasi ve özgürlük olduğunu unutmuşlardır. Kalleşçe yapılan bu saldırılara karşı ortak tepki gösteren siyasi partiler olarak bizler; insanlarımızın birlikte ve kardeşçe bir arada yaşama hakkını savunuyoruz. Kaba kuvvete başvurarak siyasetin sesini kısmak isteyenler bilmelidirler ki; bu bildiriyle ortak tepki gösteren partililer, bu tür kalleşlikler karşısında demokrasi, hukuk ve barış adına ateşten gömlek giymekten asla vazgeçmeyeceklerdir. Bu vesileyle Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a, Afşin Hatipoğlu’na ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendilerine acil şifalar diliyoruz” dedi.

Etiketler: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ siyasi partiler PARTİLERDEN SALDIRIYA KINAMA kınama Gelecek Partisi Batman
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.