Kurt ailesinin acı günü
Yukarı

Kurt ailesinin acı günü

Batman futboluna büyük hizmetlerde bulunan Spor Adamı Bülent Kurt’un annesi Zemzem Kurt, kalbine yenilerek hayata gözlerini yumdu.

Kurt ailesinin acı günü
Bu içerik 605 kez okundu.
Advert

Futbolculuk yıllarında Batman Belediyespor ve Batman Karşıyakaspor’da uzun yıllar forma giyen, aktif futbol hayatının ardından da spor kulüplerimizde yöneticilik yapan ve bir dönem Belediye Başkanı Vekiliği’de yapan kamuoyunun sevdiği isimlerden Bülent Kurt’un annesi Zemzem Kurt, geçtiğimiz akşam saatlerinde evinde kalp krizi geçirdi. Özel bir hastaneye kaldırılan 70 yaşındaki Zemzem Kurt’un duran kalbi, doktorların müdahalesinin ardından yeniden çalıştırıldı. Kontrolleri yapıldıktan sonra yoğun bakıma alınan Zemzem hanımın kalbi, burada ikinci kez kalbi durdu ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Gece saatlerinde defnedilen ve pandemi nedeniyle cenazesi yapılamayan Zemzem annemize, biz de Batman Tarafsız Haber Gazetesi olarak Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına da başsağlığı dileriz.

Etiketler: Batman Bülent Kurt’un annesi Zemzem Kurt Vefat Etti
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.