OTOBÜS TEKRAR HİZMETE SUNULDU
Yukarı

OTOBÜS TEKRAR HİZMETE SUNULDU

Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri, ağır bakım ve revizyon gerektiren otobüsün bakım ve onarımını kendi imkan ve kabiliyetleriyle onararak Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü envanterine tekrar kazandırdı.

OTOBÜS TEKRAR HİZMETE SUNULDU
Bu içerik 350 kez okundu.

Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri tarafından tamamen belediye imkânları kullanılarak yıpranmış toplu taşıma aracı yaklaşık 1 aylık çalışma sonucu tekrar hizmete kazandırıldı.

Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü teknik elemanları tarafından piyasa fiyatlarına oranla yüzde yirmi bir maliyetle yapılan kaporta, tamir, bakım ve boya çalışmalarında; bir ustabaşı, iki kaporta ustası ve 1 motor ustası görev aldı.

Etiketler: Belediye Makine İkmal Bakım Onarım Müdürlüğü ekipleri toplu taşıma aracı Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü OTOBÜS TEKRAR HİZMETE SUNULDU
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.