BARAN AVM 5. ŞUBESİNİ AÇTI
Yukarı

BARAN AVM 5. ŞUBESİNİ AÇTI

Batman’ın genç iş adamlarından Yusuf Yılmaz’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı BARAN AVM Gültepe Başakşehir konutlarının altında 5. Şubesini hizmete açtı.

BARAN AVM 5. ŞUBESİNİ AÇTI
Bu içerik 503 kez okundu.

Açılış kurdelesini BATSO (Batman Ticaret ve Sanayi Odası) Başkanı Abdülkadir Demir, Seyitoğulları Halıcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Yılmaz, İş Adamı H. Hasan Sünger, Baran AVM Sahibi Yusuf Yılmaz ve birçok davetli birlikte kesti.

“YEREL FİRMALARIMIZI DESTEKLİYORUZ”

Açılış kurdelesini kesen BATSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Demir, Batman halkının mutlaka yerel firmalardan alışveriş yapması gerektiğini belirterek, oda olarak her zaman desteklerinin süreceğini ifade etti. Başkan Demir; “Batman halkı olarak yerel firmalarımıza ve esnaflarımıza sahip çıkmalıyız. Bugün BARAN AVM 5. Şubesini açarak, onlarca işsiz gencimizin istihdamını sağladı. Kendi insanlarını istihdam etmenin yanı sıra ürünlerinin %90’nını yerli firmalardan tedarik ediyor. Burada yapılacak tüm alışverişlerin sayesinde sıcak paramız kendi esnaflarımız arasında kalacaktır. Buda ekonomimizi rahatlatır. İlimizde ne zaman yerli bir firma hizmete açılırsa, BATSO olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Memleketimize ve insanlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Bol bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

“TEK GAYEMİZ HİZMET ETMEKTİR”

Tek gayelerinin Batman’a ve insanlarına hizmet etmek olduğunu belirten Baran AVM yönetim kurulu Başkanı genç iş adamı Yusuf Yılmaz, yeni şubelerinin açılmaya devam edeceğinin müjdesini verdi. ‘Her şube onlarca istihdam anlamına gelir’ diyen iş adamı Yılmaz; “Bizde herkes gibi yatırımlarımızı dövize, altına ve taşınmazlara yatırabilirdik. Ancak biz bu durumdayken, gençlerimizin işsiz kalması bizleri rahatsız ediyor. Allah nasip ederse, tüm kazançlarımızı Batman halkının desteğiyle istihdama yönelik projelerde değerlendireceğiz. Halkımızdan ricamız, yerel firmalardan alışveriş yapmalarıdır. Eğer yerel firmalara sahip çıkılmazsa, yarın milyonlarca lira verilerek hizmete açılan firmalar kapanır ve buda işsizliği beraberinde getirir.” şeklinde konuştu.

Etiketler: Batman Yusuf Yılmaz BARAN AVM 5. Şubesini hizmete açtı
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.