AK PARTİ’DEN SASON’A ZİYARET
Yukarı

AK PARTİ’DEN SASON’A ZİYARET

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ile AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Sason ilçesinde incelemelerde bulundu.

AK PARTİ’DEN SASON’A ZİYARET
Bu içerik 340 kez okundu.

Sason ilçesinde hizmete giren 50 yataklı Devlet Hastanesini inceleyerek yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Özdemir ve Gür, servislerde yatan hastalara da   'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.

İş yerlerini de tek tek dolaşarak esnafa hayırlı işler dileyen Özdemir ve Gür, esnafın ve vatandaşların sorun, istek ve önerileri dinleyip vatandaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Gördükleri yoğun ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren Özdemir ve Gür, her zaman esnafla halkla iç içe olmaya özen gösterdiklerini söyledi. Özdemir ve Gür son olarak Umurlu ve Heybeli’de köy muhtarları ve vatandaşlarla buluştu. Köyde yaşayan vatandaşların sorunlarının gündeme getirildiği toplantıda talep ve sıkıntılar birer birer not edildi.

Etiketler: AK Parti Batman Ziver Özdemir Akif Gür Sason incelemeler 50 yataklı Devlet Hastanesi Batman
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.