DEVA’DAN İŞ İNSANLARINA ZİYARET
Yukarı

DEVA’DAN İŞ İNSANLARINA ZİYARET

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, beraberindeki heyetle ASKON Batman Şubesi Başkanı Selman Nasıroğlu ve ASRİAD Batman Şube Başkanı Remzi İnsel'in ziyaret etti.

DEVA’DAN İŞ İNSANLARINA ZİYARET
Bu içerik 364 kez okundu.

Görüşmeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, "Batman, bölgemizde işsizliğin en yoğun olduğu kentlerden bir tanesi. Maalesef şehrimizde önemli yatırımlar için fırsatlar bulunmasına rağmen birçok iş insanı elini taşın altına koymaktan imtina ediyor. Bu nedenle şehrimizde önemli yatırımlar yaparak refah seviyesinin gelişmesi için önemli katkılar sağlayan iş insanlarının bulunduğu ASKON ve ASRİAD derneklerinin faaliyetleri, projeleri ve yatırımları çok değerli. Uzun bir süredir istihdam odaklı projelere ciddi teşvikler sağlanması, OSB'de yer bekleyen yatırımcılara tahsislerin sağlanması, yatırımlar önündeki bürokrasi hantallığının önlenmesi yönünde çağrılarımız oldu. Batman, bölgedeki birçok kente göre jeopolitik konumu, genç nüfusu, müteşebbis gücü, ihracat potansiyeli ve sahip olduğu mukayeseli avantajlar göz önüne alındığında mevcut durumdan çok daha iyi bir ekonomiye sahip olmayı hak etmektedir. Rekabet gücünü artırarak, yatırım ortamını iyileştirerek ve işgücümüze gerekli becerileri kazandırarak, sahip olduğumuz potansiyelin en üst düzeyde değerlendirilmesini sağlama hedefimiz bulunuyor. Bu konularda yapılacak tüm çalışmalara en üst düzeyde katkı sağlamaya ve tüm projeleri desteklemeye hazırız” dedi.

Etiketler: DEVA Partisi Batma İl Başkanı Melik Müjdeci ASKON Batman Selman Nasıroğlu ASRİAD Batman Remzi İnsel ziyaret
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.