DART’IN İLK TURNUVASI SONA ERDİ
Yukarı

DART’IN İLK TURNUVASI SONA ERDİ

TBBDF Batman il temsilciliği faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. 2020 yılının son turnuvasını bitirip 2021 yılında daha farklı turnuvalar düzenleyeceklerini belirten İl Temsilcisi Ömer Durmaz, alt yapı çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyledi.

DART’IN İLK TURNUVASI SONA ERDİ
Bu içerik 238 kez okundu.

Dart İl Temsilcisi Ömer Durmaz; “Batman Dart Turnuvasının 1. Ayağını Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Petrolkent Gençlik Merkezi’nde yaptık. Heyecanlı maçlara sahne olan turnuvada dereceye giren sporculara ödül olarak madalya verdik. “ dedi. Durmaz açıklamasına şxöyle devam etti; “Pandemiden dolayı evde olan ve bu durumdan sıkılan gençlerimize yönelik yapmış olduğumuz çalışmalar gençler tarafından olumlu geri dönüt vermekte bu durumda bizleri çok sevindirmekte. Bu sevince vesile olan başta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mehmet Şafi Özperk’e, Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgar’a, Petrolkent Gençlik Merkezi Müdürü Osman Veysel Özdaş’a, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 2021 yılında da birlikte güzel turnuvalara imza atacağımıza inancım tamdır” dedi.

Etiketler: TBBDF Batman il temsilciliği Ömer Durmaz Dart DART’IN İLK TURNUVASI sona erdi Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.