‘’BAZILARI KONUŞUR, AK PARTİ İCRAAT YAPAR’’
Yukarı

‘’BAZILARI KONUŞUR, AK PARTİ İCRAAT YAPAR’’

AK Parti Batman İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, “Bizim felsefemizin temelinde hizmet var, millete hizmetkâr olmak var. Bazıları sadece konuşur AK Parti ise hizmet için icraatlar yapar” dedi.

‘’BAZILARI KONUŞUR, AK PARTİ İCRAAT YAPAR’’
Bu içerik 422 kez okundu.

Batman’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için Güneykent Mahallesi’nde yapılan bina inşaatı tamamlandı. 3 bin metrekare kapalı alan ve Avrupa mimarisinin uygulandığı modern bina bölgede ilk olma özelliğini taşıyor.

VAKIF BİNASI HİZMETTE

Yaklaşık 3.5 milyon TL’ye mal olan vakıf binası yeni yılla birlikte hizmet vermeye başladı. AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın (SYDV) yeni binasını ziyaret etti. Gür, yeni hizmet binasında incelemelerde bulunarak SYDV Müdürü Beşir Arslan'dan bilgi alarak vakıf yardımlarından istifade eden vatandaşlarla ve vakıf çalışanlarıyla hasbıhalde bulundu.

“HALKIN HİZMETİNDEYİZ”

SYDV’nin artık hizmetlerini yeni binasında vereceğini kaydeden Gür, "Yeni yapılan dört katlı vakıf binası vatandaşlarımıza daha nezih bir ortamda hizmet verebilecek. Bu anlamda yeni hizmet binasında vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunulacağına inanıyorum. AK Parti hükümetleri döneminde her alanda icraatlar hayata geçiriliyor. Bizim felsefemizin temelinde halka hizmet Hakk’a hizmet var” dedi. Ziyarette İl Başkanı Gür’e, Merkez İlçe Başkanı Ali Ural ve teşkilat mensupları da eşlik etti.

Etiketler: AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür BAZILARI KONUŞUR AK PARTİ İCRAAT YAPAR millete hizmetkar Bazıları sadece konuşur AK Parti iş yapar Batman
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.