DEVA'NIN İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU
Yukarı

DEVA'NIN İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU

Demokrasi ve Atılım Partisi'nin (DEVA) Beşiri İlçe Başkanlığı’na Abdullah Karabulut ve Hasankeyf İlçe Başkanlığı’na Mehmet Emin Bulut getirildi.

DEVA'NIN İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU
Bu içerik 667 kez okundu.

Batman'da teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi'nin Beşiri ve Hasankeyf ilçe başkanları belirlendi. Yapılan atamanın hayırlı olmasını dileyen DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, "Batman’ın her noktasına güç katacak, çok sesli ve işinin ehli bir kadroyla geliyoruz. Merkez, Sason ve Kozluk ilçelerimiz sonrasında bugün de Beşiri ilçemiz başkanlığına Abdullah Karabulut ve Hasankeyf ilçemiz başkanlığına Mehmet Emin Bulut'u getirerek, tüm ilçelerimizi DEVA kadrolarıyla buluşturduk. Ana amacımız kamplaşan, ötekileştirilen bir toplumu ortak paydada buluşturmak ve asıl sorunlarımız olan işsizlik, hayat pahalılığı ve her geçen gün artan insan hakları ihlallerine yönelik çözüm odaklı çalışmak olacak." dedi. (Adnan Pekgül)

Etiketler: Demokrasi ve Atılım Partisi DEVA Beşiri İlçe Başkanı Abdullah Karabulut Hasankeyf İlçe Başkanı Mehmet Emin Bulut getirildi Melik Müjdeci Batman DEVA'NIN İLÇE BAŞKANLARI BELLİ OLDU
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.