DEVA gençlerle buluştu
Yukarı

DEVA gençlerle buluştu

DEVA Partisi Batman İl ve İlçe Gençlik Teşkilatı ilk gençlik buluşmasını gerçekleştirdi.

DEVA gençlerle buluştu
Bu içerik 412 kez okundu.

Batman İl Başkanlığı’nda düzenlenen gençlik buluşmasına yüzlerce genç ve partili katıldı. Programda konuşan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “DEVA Partisi’nin en temel unsurlarından birini gençler oluşturuyor. Türkiye’nin refaha ulaşabilmesi gençlerin öncülüğünde gerçekleşecek olmasına rağmen ülkemizin her noktasında gençlerin ilk hedeflerinden biri yurtdışına yerleşmek. Bir ülkenin başına gelebilecek en büyük felaketlerden biri yüksek potansiyel içeren, ülkenin geleceğini şekillendirecek olan gençlerini kaybetmesidir. Gençliğin dinamizmi ve gücü, hayal ettiğimiz özgür, adil ve demokratik Türkiye’nin güvencesidir. Gençlerimizin özgüveni yüksek, geleceğe güvenle bakan, algıları açık, dünyayla entegre olmuş ve üretken bireyler olmaları temel hedefimizdir” ifadelerini kullandı.

Etiketler: DEVA Partisi Batman İl ve İlçe Gençlik Teşkilatı gençlik buluşması DEVA gençlerle buluştu DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.