GÜR, BEŞİRİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Yukarı

GÜR, BEŞİRİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Beşiri ilçesine ziyarette bulundu.

GÜR, BEŞİRİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Bu içerik 443 kez okundu.

Burada İlçe teşkilatı ile bir araya gelen Gür daha sonra Beşiri esnafını ziyaret etti.

İş yerlerini dolaşarak esnafa hayırlı işler dileyen Gür, esnafın ve vatandaşların sorun, istek ve önerileri dinleyip vatandaşlarla samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Gördükleri ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren Gür, her zaman esnafla halkla iç içe olmaya özen gösterdiklerini söyledi

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Gür, "Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla buluşmak üzere sık sık ilçelerimize ziyaret ediyoruz. Hem çalışmalarımızı anlatıyor, hem vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Daha güzel yatırımlar, daha güzel Batman için bu sohbetlerle çözüm üretip istişare de bulunuyoruz." şeklinde konuştu. Vatandaşlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Gür son olarak Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener'i ziyaret ederek Beşiri ve köylerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Etiketler: AK Parti Batman İl Başkan Akif Gür Beşiri Ziyaret esnafın vatandaşların sorun istekleri dinledi Batman
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.