ŞAHMAR ÜRETİM ODAKLI…
Yukarı

ŞAHMAR ÜRETİM ODAKLI…

Batman’da marketçilik sektörünün önde gelen isimlerinden olan ŞAHMAR Marketler Grubu, kentte 6. şubesini hizmete açtı. ŞAHMAR’da üretim odaklı hizmet verileceği belirtildi.

ŞAHMAR ÜRETİM ODAKLI…
Bu içerik 1703 kez okundu.
Advert

ŞAHMAR Yönetim Kurulu, tesislerinde, yerel basınla buluştu. Gazetecilere bilgi veren ŞAHMAR Marketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şah Taşkıran, “ŞAHMAR Marketler Grubu olarak,  6 şubemiz ve 400 kişilik dev bir kadromuzla Batman’da keyifli, güvenilir alışverişin rotasını çizmeye devam ediyoruz. Yerelde, perakende sektörünün standartların iyileştirmek, kaliteyi ve iyi hizmeti halkımızın ayağına getirmek için “Her Mahalleye Bir ŞAHMAR” sloganını ilke edindik. Bu doğrultuda 2021'de Batman’da belirlediğimiz dört mahallede daha şube açıyoruz” dedi.

ŞAHMAR ÜRETECEK

Kaliteli ve doğal ürünleri uygun bir fiyatla sunmak amacıyla Türkiye'de bir ilk olacak üretim odaklı market zincirini hayata geçireceklerini kaydeden Taşkıran, “150 dönüm arazi üzerinde büyük baş, küçükbaş ve tavuk çiftliğini ve seracılığı en kısa zamanda hayata geçiriyoruz” ifadesini kullandı.

6. ŞUBE HİZMETE AÇILDI

Gazetecilere ŞAHOĞLU Unlu Mamuller Fabrikasını gezdiren Taşkıran, “Kültür Mahallesi’nde uluslararası, marka değerindeki bir konsepte ve 1800 metrekarelik geniş satış alanına sahip 6. Şubemizi açtık. Modern marketimizde; gıda, şarküteri, manav, temizlik, züccaciye, kozmetik, kırtasiye… Alanındaki en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ve güler yüzlü bir hizmetle müşterilerimize sunuyoruz. Marketimizin ikinci katında, müşterimizin damak tadını ve sağlığını ilke edinerek 1500 metrekarelik üretim alanına sahip unlu mamuller fabrikasını açtık. Fabrikamızda; ürünlerin en kaliteli hammaddesini bölgenin en seçkin ustalarıyla buluşturarak herkesin damak tadını ve cebine hitap edecek lezzetli ürünler (baklava, kadayıf, yaş pasta, kuru pasta, simit, poğaça, tulumba, ekmek çeşitleri…) üretiyoruz. Ürünlerimizde halkın sağlığına zarar verecek hiçbir katkı madde (glikoz…) kullanmıyoruz” dedi.

“HER MAHALLE BİR ŞAHMAR”

Taşkıran, “ŞAHMAR Marketler Grubu olarak Batman’da 6 şubemiz ve 400 kişilik dev bir kadromuzla keyifli, güvenilir alışverişin rotasını çizmeye devam ediyoruz. Bölgede perakende sektörünün standartlarını iyileştirmek, kaliteyi ve hizmeti halkımızın ayağına getirmek için “Her Mahalle bir ŞAHMAR” sloganını ilke edindik. Bu amaçla Batman’da belirlediğimiz dört mahallede daha şube açıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: Batman ŞAHMAR Marketler Grubu ŞAHMAR Mehmet Şah Taşkıran ŞAHMAR ÜRETİM ODAKLI 400 kişilik dev bir kadro ŞAHMAR Marketler
Sende Yorumla...

2021 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.