BAKAN KURUM’UN BATMAN’DAKİ PROGRAMI İPTAL
Yukarı

BAKAN KURUM’UN BATMAN’DAKİ PROGRAMI İPTAL

İZMİR’DE MEYDANA GELEN DEPREM BÖLGESİNE GİTTİ

BAKAN KURUM’UN BATMAN’DAKİ PROGRAMI İPTAL
Bu içerik 381 kez okundu.

İzmir Seferihisar'da 6.6 büyüklüğünde meydana gelen ve bir çok ilde hissedilen deprem haberini alan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve beraberindekiler kentteki diğer programlarını iptal ederek deprem bölgesine hareket etti. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bir dizi inceleme ve temasta bulunmak üzere Batman'a geldi. 

Beraberinde Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut ile Batman'a gelen Kurum, Valiliğe geçti. Şeref Defteri'ni imzalayan Bakan Kurum, Vali ve Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin ile makamında bir süre görüştü. Kurum daha sonra, yapımı devam eden Necat Nasıroğlu Külliyesi inşaat sahasında ve kent meydanı alanında incelemelerde bulundu, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Bakan Kurum, 8 bin kişilik camisi, millet bahçesi, taziye evi, konferans salonu gibi sosyal donatıları ile külliyenin Batman'a değer katacağını söyledi.  Kurum'a ziyaretlerinde AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, ve diğer ilgililer eşlik etti.

 

Etiketler: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Batman İzmir Seferihisar deprem AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Vali Hulusi Şahin Batman programı iptal İzmir deprem bölgesi
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.