GELECEKTEN, DEVA PARTİSİ'NE ZİYARET!
Yukarı

GELECEKTEN, DEVA PARTİSİ'NE ZİYARET!

Gelecek Partisi İl Başkanı Abdulbaki Polat ve Teşkilatı Deva Partisi Batman İl Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GELECEKTEN, DEVA PARTİSİ'NE ZİYARET!
Bu içerik 291 kez okundu.

Ziyarette konuşan Polat; “il Başkanı olarak geldiğimiz günden beri hiçbir partiyi ayırt etmeksizin diyalog kapılarımızı açık tutarak partiler arası hasma ne bakış açısını ortadan kaldırarak Batman’ın geleceğini partiler arası diyalog ile ancak hak ettiği seviyeye çıkartırız. Milletten kaçamayız, millet istediği için yeni oluşumlar çıkmıştır. Bu oluşumların ülkemizin ve Batman'ın içinde bulunduğu siyasi anlayışa çare katacağına inanıyorum. Siyasetin çare üretmesi lazım ve biz muhalefet olarak ülkenin içinde bulunduğu karmaşık durumdan ancak elbirliğiyle kurtuluruz” ifadesini kullandı. Heyetlerin birbiriyle fikir alışverişinden bulunduğu ziyarette Deva Partisi Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci ise; "Önemli olan yerel sorunları birliktelik sağlayabilmektir. Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat ve Yönetim Kurulu heyetine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim” dedi.

Etiketler: Gelecek Partisi Deva Partisi Batman Ziyaret
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.