VALİ HULUSİ ŞAHİN: ÖRNEK BİR DEVLETİZ
Yukarı

VALİ HULUSİ ŞAHİN: ÖRNEK BİR DEVLETİZ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı yayınlayan Vali Hulusi Şahin, “Türkiye Cumhuriyeti; demokratik ve laik bir sosyal hukuk devleti olarak pek çok ülke için örnek bir devlet olmuştur” dedi.

VALİ HULUSİ ŞAHİN: ÖRNEK BİR DEVLETİZ
Bu içerik 231 kez okundu.

Vali Şahin mesajında, “Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 97. Yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyet’in sağladığı barış ve huzur ortamı sayesinde; eğitimden sağlığa, insan haklarından sanayileşmeye, demokratikleşmeden ekonomiye her alanda önemli atılımlar gerçekleştirmiş olan Türkiye Cumhuriyeti; köklü, büyük, güçlü, demokratik ve laik bir sosyal hukuk devleti olarak pek çok ülke için örnek ve model bir devlet olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle; üzerinde yaşadığımız toprağı bize vatan yapan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin huzur ve güveni için toprağa düşerek şehitlik mertebesine ulaşan bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükranla anıyor, Batmanlı hemşehrilerimiz ve bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet bayramını yürekten kutlar, esenlikler dilerim” ifadesini kullandı.

Etiketler: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama mesajı Vali Hulusi Şahin ÖRNEK BİR DEVLETİZ 97. Yıldönümü Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.