Sason MTAL'de proje toplantısı yapıldı
Yukarı

Sason MTAL'de proje toplantısı yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yurt genelinde hayata geçirilen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantılarının dördüncüsü Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti.

Sason MTAL'de proje toplantısı yapıldı
Bu içerik 244 kez okundu.

Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Sason İlçe Milli Eğitim Müdürü,  şube müdürleri, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı. Toplantı öncesi okul bahçesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden Kurtaran, daha sonra okulda incelemelerde bulundu. Kurtaran, okul yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Ahmet Kelici'den bilgi aldı. Okuldaki incelemenin ardından bilgilendirme toplantısı Kurtaran'ın açış konuşmasıyla başladı. 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesinin amacı ve hedefi ile ilgili bilgi veren Kurtaran, projenin öğrencilere, öğretmenlere, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.  Görüş ve önerilerle sona eren toplantıda Kurtaran, toplantıya katılan öğretmenlere kitap hediye etti.

Etiketler: Mesleki Eğitimde 1000 Okul Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sason MTAL'de proje toplantısı Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.