‘’TÜM İLÇELERDE VE BELDELERDE TEŞKİLATLANACAĞIZ’’
Yukarı

‘’TÜM İLÇELERDE VE BELDELERDE TEŞKİLATLANACAĞIZ’’

MHP Batman İl Yönetimi, yapılan toplantı’da basın mensupları ile bir araya geldi.

‘’TÜM İLÇELERDE VE BELDELERDE TEŞKİLATLANACAĞIZ’’
Bu içerik 1615 kez okundu.
Advert

Gerçekleşen toplantıya, İl Başkanı olarak görevlendirilen Kerem Demir, Merkez İlçe Başkanlığına getirilecek olan Muhammed Arif Çetin ve parti çalışanları katıldı.

Artuk Bey Kafe’de düzenlenen basın toplantısında MHP il Başkanı Kerem Demir, ‘’ Batman Merkez İlçe Başkanlığı 1. Olağan kongremizi Pazar günü saat:14:00’da Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu’nda MYK üyemiz Necmi Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştireceğiz. Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenleyeceğimiz kongremize tüm halkımız davetlidir. Allah, Bizleri bu onurlu göreve layık gören parti büyüklerimize, bize gönül vermiş ve arkamızda dağ gibi duran vatandaşlarımıza karşı mahcup etmesin’’ dedi.  Batman MHP İl Başkanı Demir, Kongrede Muhammed Arif Çetin’in Merkez İlçe Başkanı olarak görevlendirileceğini belirtti.

‘’TÜM İLÇELERDE VE BELDELERDE TEŞKİLATLANACAĞIZ’’

MHP Hasankeyf İlçe Başkanlığına Ahmet Akdeniz’in  ( Çoban Ahmet) getirildiğini belirten İl Başkanı Demir, ‘’ Beşiri İlçemiz içinde Cumartesi günü saat:10:00’da İl Başkanlığımızda kongremizi yapacağız, tüm İlçelerde ve beldelerde teşkilatlanacağız, Yeniyiz ve heyecanlıyız. Bu heyecanımıza tüm halkımızı ortak etmek istiyoruz’’ dedi.

Etiketler: MHP Batman İl Yönetimi MHP il Başkanı Kerem Demir Batman Muhammed Arif Çetin tüm ilçelerde teşkilatlanacağız basın toplantısı Kerem Demir
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.