KAÇAK BÜFE YIKILDI
Advert
Yukarı

KAÇAK BÜFE YIKILDI

Kaçak yapılarla mücadele çalışmalarını sürdüren Batman Belediyesi, Emekli TOKİ Kardelen Parkı’nda izinsiz kurulan büfenin yıkımını gerçekleştirdi.

KAÇAK BÜFE YIKILDI
Bu içerik 523 kez okundu.

Batman Merkez Yenişehir Mahallesi Emekli TOKİ Kardelen Parkı’nda kaçak olarak yapılan ve herhangi bir çalışma ruhsatı ve izni bulunmayan kaçak büfe, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırıldı.

Kaçak ve izinsiz yapının tahliyesi için tanınan süreye rağmen büfenin boşaltılmaması üzerine harekete geçen Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri büfenin boşaltılmasını sağlayarak büfeyi vinç yardımıyla yerinden kaldırdı. Park alanına kaçak büfe için yapılan beton dolgusu ise iş makineleri tarafından yıkılarak enkaz temizleme çalışması gerçekleştirildi.

Etiketler: Batman Belediyesi Emekli TOKİ Kardelen Parkı kaçak büfe kaldırıldı yıkıldı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.