İYİ PARTİ’DEN SASON’A KAHRAMAN BAŞKAN
Advert
Yukarı

İYİ PARTİ’DEN SASON’A KAHRAMAN BAŞKAN

İYİ Parti Batman İl Başkanlığı, Sason ilçesinde birçok ilçe başkanı aday adayı arasında tercihini, genç iş adamı Ozan Kahraman’dan yana kullandı.

İYİ PARTİ’DEN SASON’A KAHRAMAN BAŞKAN
Bu içerik 483 kez okundu.

28.09.2020 (Pazartesi) günü Sason ilçesinde İlçe Kongrelerini yapacaklarını belirten İYİ Parti İl Başkanı Kısmet Çelik, güçlü bir yönetimle İYİ kadrolarını güçlendirmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Çelik; “Önceki Sason ilçe başkanımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. İYİ Parti’de bu bir bayrak yarışıdır. Yeni ilçe Başkanımız Sayın Ozan Kahraman ve yönetiminin ilçeye yeni bir heyecan katacaklarına eminiz. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.  

“AMACIMIZ KOLTUK DEĞİL, HİZMETTİR”

Amaçlarının koltuk sevdası olmadığını belirten Sason İYİ Parti İlçe başkanı Ozan Kahraman, hizmet sevdalısı olduklarını söyledi. Başkan Kahraman; “Öncelikle böylesine onurlu ve şerefli bir davada kendimize yer edindiğimiz için çok mutluyum. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Kısmet Çelik’e ve bu yolda yanımda olan tüm İYİ niyetli sevenlerime teşekkür ediyorum. Bölgenin medeniyet ilçesi Sason’unumuza İYİ Parti ile hizmet etme zamanı gelmiştir. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.  

Etiketler: İYİ Parti Batman İl Başkanlığ Sason Ozan Kahraman İYİ Parti İl Başkanı Kısmet Çelik İYİ PARTİ’DEN SASON’A KAHRAMAN BAŞKAN iyi parti Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.