İŞKUR KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI
Yukarı

İŞKUR KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Toplum Yararına Programlar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğünce çalıştırılmak üzere 292 Güvenlik Görevlisi ve 500 Temizlik Görevlisi noter kurası belirlenmiştir.

İŞKUR KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI
Bu içerik 5067 kez okundu.

İŞKUR'DAN AÇIKLAMA;

Noter listesinde ismi çıkanlardan;

1-Aynı hanede oturan iki kişinin çıkması durumunda biri çalışabilecektir,

2-Kişinin ismi çıkmasına rağmen aktif SGK’lı olduğu tespit edilirse,

3-Kişinin ismi çıkmasına rağmen İŞKUR cezası olması durumunda

Elenecektir. Elenen şahısların yerini noter kurası ile belirlenen yedek katılımcılar sıra numarasına göre asil olarak işe başlatılacaktır. İsmi çıkan veya yedekten yerleşen vatandaşlarımıza İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından mesaj gönderilerek gerekli evraklar istenecek ve görev yerleri belirlenecektir.

Özellikle bu pandemi sürecinde eğitim kurumlarımızın hijyenik ve güvenli olması hepimiz için çok önemlidir. Bu nedenle göreve başlayacak katılımcılarımız İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından temizlik, hijyen vb. birçok konuda eğitimler verilecektir.

İŞTE İSİM LİSTESİ

 

 

 

Etiketler: işkur kura sonuçları isim listesi Batman TYP Toplum Yararına Programlar İl Milli Eğitim Müdürlüğü 292 Güvenlik Görevlisi 500 Temizlik Görevlisi noter kurası
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.