BATMAN’A KENT MEYDANI
Advert
Yukarı

BATMAN’A KENT MEYDANI

Vali Hulusi Şahin, Batman Belediyesi tarafından yapımı planlanan Kent Meydanı Projesini yerinde inceledi.

BATMAN’A KENT MEYDANI
Bu içerik 194 kez okundu.

Belediye Başkan Yardımcıları, Teknik Birim Müdürleriyle Esentepe mevkii Baro bitişiğinde bulunan ve daha önce Belediye Spor idman sahası olarak kullanılan yerde incelemelerde bulunan Vali Hulusi Şahin, Kent Meydanının hayata geçirilmesi halinde birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacağını söyledi.

Kent Meydanında; anfi tiyatro, sergi, konser ve fuar alanları, gençler için kaykay pisti, araç parkı, yürüyüş parkuru ve farklı aktivitelerin yapılacağı mekanlar yer alacak. Projenin detaylı bir şekilde incelenerek çok amaçlı kullanılabilir bir meydan haline getirilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat veren Vali Şahin, çalışmalara en kısa süre içerisinde başlanılmasını istedi. Vali Şahin, yaklaşık 25 bin metrekarelik alandan oluşacak projenin Batmanlılara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Etiketler: Vali Hulusi Şahin Batman Belediyesi Kent Meydanı Projesi yerinde inceledi
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.