Rektörden Bayram mesajı
Advert
Yukarı

Rektörden Bayram mesajı

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Kurban Bayramı ile ilgili mesaj yayımladı.

Rektörden Bayram mesajı
Bu içerik 217 kez okundu.

Bayramların birlik ve beraberliğin müjdecisi olduğu günler olduğunu belirten Rektör Durmuş, mesajında İslam aleminin bayramını tebrik etti.

Rektör Durmuş, mesajında şunları söyledi: “Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı, millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı günlerdir. İhtiyaç sahiplerini, kimsesizleri, yetimleri, öksüzleri, yaşlıları her zaman bağrına basmış bir toplumun fertleri olarak, manevi duyguların yoğunlaştığı bugünlerde, maddi ve manevi desteklerimizi esirgememeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı en kalbi duygularla tebrik eder, bayramın, ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ederim. Ayrıca Yükseköğretim Kurumu Sınavları’nda başarı göstererek tercih yapacak olan aday öğrencilerimizi de tebrik ediyor ve üniversitemizi tercih etmeye davet ediyorum.”​

Etiketler: Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş Kurban Bayramı kutlama mesajı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.