MARKET DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
Advert
Yukarı

MARKET DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin talimatları doğrultusunda, ülkemiz genelinde başlatılan denetimler kapsamında gıda kontrol ekipleri tarafından market denetimleri devam ediyor.

MARKET DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
Bu içerik 325 kez okundu.

Korona virüs tedbirleri kapsamında yaklaşan Kurban Bayramı öncesi denetimlerini arttıran İl Tarım Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürlüğüne bağlı gıda kontrol ekipleri marketlerdeki üretim yerleri, et ürünleri reyonları, süt ürünleri reyonları, unlu mamuller ve gıda ürünlerini bulunduğu reyonları denetledi. Ayrıca market çalışanları da maske takmaları, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıldı.

İl Tarım Müdürü Mehmet Gün’ün bizzat iştirak ettiği denetime, Gıda ve Yem Şube Müdürü Hakan İleri ve Gıda Kontrol Görevlileri katıldı. Denetim yapıldığı sırada İl Müdürü Mehmet Gün marketlerde alışveriş yapan vatandaşların dilek, öneri ve şikayetlerini dinledi.

Etiketler: İl Tarım Müdürlüğü Mehmet Gün market denetimleri
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.