HUMMALI BİR ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Advert
Yukarı

HUMMALI BİR ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Batmanlı hemşehrilerimizin Kurban Bayramını temiz ve sağlıklı bir ortamda geçirmelerini sağlamak amacıyla temizlik çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren ekipler bayram öncesi hummalı bir çalışma başlattı.

HUMMALI BİR ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Bu içerik 316 kez okundu.

Kent genelinde sürdürdüğü temizlik çalışmalarına ek olarak geceli gündüzlü çalışan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun insan hareketliliğinin olduğu alışveriş bölgelerdeki araç ve personel sayısını artırdı. Alışverişin yoğun olduğu; bulvar, cadde ve pazar yerleri gibi bayram alışverişinin bulunduğu alanlarda biriken çöpleri süpürerek toplayan ekipler, belirlenen yerleri deterjanlı su ile yıkayarak duruluyor. Batmanlı esnaf ve vatandaşlar, belediyenin gerçekleştirmiş olduğu temizlik çalışmalarından oldukça memnun kaldıklarını ifade ederek emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Etiketler: Kurban Bayramı Batman Belediye Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü hummalı bir çalışma başlattı temizlik
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.