Gençlik’ten Üniversiteye ziyaret
Advert
Yukarı

Gençlik’ten Üniversiteye ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile YÖK arasında imzalanan protokol gereği üniversitelerde seçmeli ders olarak ‘Gönüllülük çalışmaları’ dersinin okutulması için Üniversitede fikir alış verişinde bulunuldu.

Gençlik’ten Üniversiteye ziyaret
Bu içerik 281 kez okundu.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’un makamında yapılan ziyarette, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Tilkat hazır bulundu.  Batman’da gönüllülük faaliyetlerinin artması gerektiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Yeni akademik yılda gönüllülük çalışmaları dersinin okutulmasından memnuniyet duyacağız. Müfredata eklenmesiyle; gençlerimizin aktif olarak gönüllülük faaliyetlerine katılım sağlamayı amaçladıklarını belirten Özperk, bu sayede üniversitemizde öğrenim gören gençlerin bu bilinçle hareket edeceklerine inanıyoruz.  Üniversitemiz ile birlikte daha başarılı çalışmalara imza atmayı planlıyoruz. Gençlik Ve Spor olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız.” dedi. Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gereken desteği fazlasıyla vereceklerini söyledi.

Etiketler: Gençlik’ten Üniversiteye ziyaret gençlik üniversite Gençlik ve Spor Bakanlığı YÖK Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.