MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Advert
Yukarı

MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2020 yılı Mayıs Ayı Olağan Birlik Meclis toplantısı Covid-19 sebebi ile Hasankeyf İlçe Kaymakamı ve Birlik Başkanı Haluk Koç Başkanlığında yapıldı.

MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Bu içerik 258 kez okundu.

Hükümet Konağı konferans salonunda yapılan toplantıya; İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Güzel, Nezir Sonğur ile köy muhtarları katıldı. Toplantıda, toplantı yeter sayısının olduğu tespit edildikten sonra, 2020 yılı için Köylere Hizmet Götürme Birliğinde, Birlik Encümeni olarak görev alacak iki İl Genel Meclis üyesi ile iki Köy Muhtarının seçimi yapıldı. Yapılan seçimler sonucunda Birlik Encümenliğine İl Genel Meclis Üyelerinden Ömer ve Nezir Sonğur, Köy Muhtarlarından ise Üçyol köyü muhtarı Ahmet Orhan ve Soğucak köyü muhtarı Numan Baytar asil üye olarak seçildi. Mevcut köy sorunları hakkında köy muhtarlarından bilgi alan Kaymakam Koç, daha sonra köylere yapılan hizmetleri tek tek anlatarak genel bir değerlendirme yaptıktan sonra katılımcılara teşekkür ederek toplantı sona erdi.

 

Etiketler: MECLİS TOPLANTISI YAPILDI meclis toplantı yapıldı köy hizmet 2020 yılı mayıs ayı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.