Kalem setleri toplandı
Advert
Yukarı

Kalem setleri toplandı

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezinin gençlik liderleri ve gönüllü gençleri, üniversite sınavından çıkan adaylardan kalem setlerini topladılar.

Kalem setleri toplandı
Bu içerik 366 kez okundu.

Farklı sınav merkezlerindeki okullarda hazır bulunan gençlik liderleri ve gönüllü gençler topladıkları binlerce kalem setini merkez, ilçe ve köylerde ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz ulaştıracaklar. Bakanlığımızın “Genç Dönüşüm” projesi kapsamında Türkiye genelinde olduğu gibi Batman’da da kampanyaya destek verdiklerini belirten Gençlik Merkezi Müdürü Musab Baran, emek veren gençlik liderleri ve gönüllü gençlere teşekkür etti. Baran yaptığı açıklamada; “Bir kalemle birden fazla hikâye yazılır. Bizim hikayemiz ise iyilik üzerinedir. Bir şey yap iyi olsun diyoruz.  Bu vesileyle ÖSYM’nin sınavda dağıttığı kalemleri ihtiyacı olan köy okullarına dağıtacağız.  Kelamı da, kalemi de israf etmiyoruz “ dedi.

Etiketler: Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü üniversite sınavı Kalem setleri toplandı
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.