Rektör Durmuş’a veda ziyareti
Advert
Yukarı

Rektör Durmuş’a veda ziyareti

Rektör Durmuş’a veda ziyareti

Rektör Durmuş’a veda ziyareti
Bu içerik 646 kez okundu.

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi, Adli Ve İdari Yargı Kararname ile Kocaeli İdare Mahkemesi Başkanlığı’na atanan Batman İdare Mahkemesi Başkanı Osman Aydın ile Mersin’e atanan Batman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hasan Gül Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’a veda ziyaretinde bulundu.

Batman’ın güzel bir şehir olduğunu belirten Başkan Aydın, Batman’dan ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını söyledi. Gül ise, 8 yıldır görev yaptığı Batman’dan ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını kaydetti. Başkan Aydın ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hasan Gül’e yeni görev yerlerinde başarılar dileyen Rektör Durmuş, misafirlerine plaket takdim etti.

Etiketler: Rektör Durmuş’a veda ziyareti Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş Hasan Gül Osman Aydın Hakimler ve Savcılar
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.