300 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti
Advert
Yukarı

300 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti

Batman Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri, 1 Nisan- 30 Mayıs tarihleri arasında 300 vatandaşa ücretsiz sağlık hizmeti verildiğini açıkladı.

300 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti
Bu içerik 209 kez okundu.

 Belediye Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde Ziya Gökalp Mahallesi eski Şelale Çay Bahçesinin bulunduğu yerde hizmet veren Belediye Sağlık Merkezinde mesai saatleri içerisinde vatandaşlara genel poliklinik, diş kliniği ve diyet polikliniğimizce ücretsiz hizmet vermekteyken, Covid-19 tedbirleri kapsamında diyet polikliniğimizde hizmet verilemeyeceği ve pandemi kapsamında alınan tedbirlerden dolayı hizmet sayımızda azalma olduğu belirtildi. Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü, poliklinik hizmeti, ilk yardım, diş kliniği, acil müdahale ve hasta nakil ambulanslarıyla tüm vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edileceğini ifade eden yetkililer, Belediye çalışanlarının ise periyodik olarak İş Güvenliği ve Uzmanlığı (İSG) kapsamında muayenelerinin düzenli bir şekilde yapıldığı söyledi.

Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında olmayan, engelli, yaşlı, fakir ve yardıma muhtaç hastaların sağlık hizmetlerine erişimi noktasında her türlü kolaylığın sağlandığı Sağlık Merkezimizde, ücretsiz yapılan muayenelerin yanı sıra ihtiyaç durumunda ilaç desteğinde de bulunuluyor.

 

Etiketler: Batman Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri 300 vatandaşa ücretsiz sağlık hizmeti
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.