SASON VE GERCÜŞ KONGRELERİ YAPILDI
Advert
Yukarı

SASON VE GERCÜŞ KONGRELERİ YAPILDI

Gelecek Partisi Sason ve Gercüş ilçe başkanlığının kongrelerini yaptı. Gelecek Partisi Sason ilçe başkanlığına Naif Aksoy, Gercüş ilçe başkanlığına ise Tahir Kaya seçildi.

SASON VE GERCÜŞ KONGRELERİ YAPILDI
Bu içerik 437 kez okundu.

Kongre sonrası açıklama yapan İl Başkanı Abdülbaki Polat, Gelecek Partisinin üreteceği siyasi politikaların Türkiye’nin üzerine bir güneş gibi doğduğunu ve liyakatli kadrolarla siyaset üretmeye gayret ettiklerini söyledi. İnsan onurunu merkeze alan bir anlayışla vatandaşlara ulaşmayı hedeflediklerini anlatan Polat, “Bu ülkenin geleceğine dair hayallerimizi diri tutmaya ve siyasal kazanımlarla bu şehre katma değer üretmeye devam edeceğiz” dedi. Seçilen ilçe başkanlarına ve yönetimlerine başarı dileyen Polat, Batmanlılara hizmet etmek için sorumlu davranmaya devam edeceklerini söyledi.

Etiketler: Gelecek Partisi Sason Gercüş kongreler yapıldı Naif Aksoy Tahir Kaya İl Başkanı Abdülbaki Polat Batman SASON VE GERCÜŞ KONGRELERİ YAPILDI
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.