SORAÇAN AİLESİNE ZİYARET
Advert
Yukarı

SORAÇAN AİLESİNE ZİYARET

HÜDA PAR Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Dr. Aydın Gök, beraberindeki heyetle birlikte yanan Soraçan alışveriş merkezi sahiplerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

SORAÇAN AİLESİNE ZİYARET
Bu içerik 584 kez okundu.

Batman Merkez Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan Soraçan Mağazası’nda meydana gelen yangın nedeniyle HÜDA PAR GİK üyesi Dr. Aydın Gök, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif ve beraberlerindeki heyetle Mağaza Sahibi Hasan Açan’a ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileterek olay mahallinde incelemelerde bulundu. Gök ve heyetini karşılayan Mağaza Sahibi Hasan Açan ve ailesi, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirttiler. Soraçan ailesine üzüntülerini ileten Gök, “Batmanımız için çok önemli bir istihdam kapısı olan Soraçan alışveriş merkezinde maalesef çıkan yangın sonucu hemen hemen geriye sağlam bir şey kalmadı. HÜDA PAR camiası olarak hem geçmiş olsun dileklerimizi ilettik hem de üzüntümüzü belirttik.” dedi.

Etiketler: HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Aydın Gök Soraçan alışveriş merkezi geçmiş olsun ziyareti Soraçan Mağazası
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.