Belediye spor yapmaya davet etti
Advert
Yukarı

Belediye spor yapmaya davet etti

Batman Belediyesi, sağlıklı yaşam için vatandaşları sabah sporu yapmaya davet ediyor.

Belediye spor yapmaya davet etti
Bu içerik 304 kez okundu.

Spor İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: “Vatandaşlarımızın sağlıklı yaşam ve güne zinde başlamaları için Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri uzman hocalarımız eşliğinde Atatürk Parkı, Millet Bahçesi ve Su Parkı’nda sabah sporu yapmaya davet ediyoruz” ifadelerinde bulunuldu.

Spor İşleri Müdürlüğü yetkilileri, sabah sporunun insan vücuduna olumlu etkilerinin bulunduğunu, güne daha zinde başlanabileceğini, ayrıca fiziksel ve psikolojik olarak kazandığımız enerjiyle, günün yoğun temposu ve stresinin üstesinden gelebileceğimizi belirttiler.

Belediye, tüm Batmanlıları Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 07.00 ile 08.30 arasında, Atatürk Parkı, Millet Bahçesi ve Su Parkı’nda sabah sporu yapmaya davet etti. 

Etiketler: Batman Belediyesi sağlıklı yaşam için vatandaşları spor yapmaya davet etti
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.