POLAT, KESİLEN CEZALARA TEPKİ GÖSTERDİ
Advert
Yukarı

POLAT, KESİLEN CEZALARA TEPKİ GÖSTERDİ

Gelecek Partisi Batman il başkanı Abdülbaki Polat;

POLAT, KESİLEN CEZALARA TEPKİ GÖSTERDİ
Bu içerik 1137 kez okundu.

Gelecek Partisi Batman il başkanı Abdülbaki Polat yaptığı açıklamada ; ‘’Korona virüsle mücadele için alınan tedbirlere uymayan vatandaşlara kesilen para cezalarının iptal edilmesi gerektiğini söyledi.

Millete kesilen cezalara tepki gösteren Gelecek Partisi Batman il başkanı Abdülbaki Polat; 'Ekonomik şartların her geçen gün ağırlaştığı bir dönemde hemşerilerimize kesilen cezalar isabetli olmamıştır.' diyerek kesilen cezalara tepki gösterdi.

Her dönemde devletine karşı fedakârlık göstermiş bir millete reva görülmesi gereken şeyin ceza değil şefkat olması gerekir diyen Polat,

Bulaşma riskinin ortadan kaldırılması için uygulanan tedbirleri desteklediklerini ancak bu dönemde ceza uygulamasını doğru bulmadıklarını belirtti.

Tedbirlere uymadığı için ceza yiyen vatandaşların ekonomik yükünün ağırlaştığını söyleyen Polat, Gelecek Partisi olarak kesilen cezaların iptal edilmesini beklediklerini söyledi’’.

Etiketler: Gelecek Partisi Batman il başkanı Abdülbaki Polat Korona virüsle mücadele kesilen para cezaları tepki iptal edilmesi
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.