CAR WAX'tan ücretsiz dezenfekte hizmeti
Advert
Yukarı

CAR WAX'tan ücretsiz dezenfekte hizmeti

Batman'da bir oto yıkama firması, olan CAR WAX yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında, araçlarını yıkatan müşterilerine ücretsiz dezenfekte hizmeti de veriyor.

CAR WAX'tan ücretsiz dezenfekte hizmeti
Bu içerik 430 kez okundu.

Batman Park otoparkında oto yıkama faaliyeti gösteren CAR WAX firmasının sahibi Kadir Şeker, yaptığı açıklamada, salgın bitene kadar araçlarına iç ve dış yıkama yaptıran müşterilerine ücretsiz dezenfekte hizmeti sunacaklarını söyledi.

Yıkanmaya gelen araçların temizliğini yapan personelin özel tulum, maske ve gözlüklerini giyerek bu işi gerçekleştirdiklerini aktaran Şeker, araçların yıkandıktan sonra koronavirüse karşı dezenfekte edildiğini aktardı.

Etiketler: Batman Park otoparkı CAR WAX yeni tip koronavirüs araçlar ücretsiz dezenfekte hizmeti dezenfekte Batman Kadir Şeker
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.