Aslan, Şube Başkanı oldu
Advert
Yukarı

Aslan, Şube Başkanı oldu

Fırat Aslan Sigorta AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Aslan, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Ticaret ve Ekonomi kulübü şube başkanlığına seçildi.

Aslan, Şube Başkanı oldu
Bu içerik 319 kez okundu.

Daha önce MÜSİAD Batman Teşkilat Başkanlığı ve Başkan Yardımcılığı yapan, BATSO meclis üyesi ve aynı zamanda Fırat Aslan Sigorta AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı olan Fırat Aslan, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Ticaret ve Ekonomi kulübü başkanlığına seçildi. Türkiye Sigorta Acenteleri Meclis Üyesi de olan Aslan, “7’şer kişilik asil ve yedek yönetim kurulu, 3’er kişilik asil ve yedek denetim kurulu üyeleri ile yine 3 kişiden oluşan Yüksek İstişare Kurulu üyelerini belirleyip şube kuruluşu yapılacaktır. Ticaret ve Ekonomi Kulübünün ilimize faydalı olmasını temenni ederiz; hayırlı olsun” dedi.

Etiketler: Fırat Aslan Sigorta AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Ticaret ve Ekonomi kulübü şube başkanlığı Aslan Şube Başkanı oldu Batman
Sende Yorumla...

2020 İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.